Kontaktpersoner

April Karlsson

Filialansvarig, Floda och Tollereds bibliotekApril Karlsson

april.karlsson@lerum.se

0302-52 14 17

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mats Karlholm

Filialansvarig, Gråbo bibliotek.

Vikarierande inköpsansvarig/fjärrlåneansvarig, Lerums bibliotekMats Karlholm

mats.karlholm@lerum.se

0302-52 23 54

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Joachim Rosén

BarnbibliotekarieJoachim Rosén

joachim.rosen@lerum.se

0302-52 24 40

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sofia Änghede

Barnbibliotekarie Sofia Änghede

sofia.anghede@lerum.se

0302-52 14 76

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Johanna Enberg

IT-bibliotekarieJohanna Enberg

Skicka mejl johanna.enberg@lerum.se

0302-52 14 71

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Liv Örneryd

Bibliotekarie Liv Örneryd

liv.orneryd@lerum.se

0302-52 22 72

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Annika Österberg

Boken kommer/TalboksavdelningAnnika Österberg

annika.osterberg@lerum.se

0302-52 14 82

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Anna-Klara Aronsson

Lerums bibliotekNo image

anna-klara.aronsson@lerum.se

0302-52 14 77

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sofia Andersson

GymnasiebibliotekarieSofia Andersson

sofia.andersson1@lerum.se

0302-52 13 58

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Elin Boardy

UngdomsbibliotekarieElin Boardy

elin.boardy@lerum.se

0302-52 14 74

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Johanna Holmqvist

PlaneringsledareJohanna Holmqvist

johanna.holmqvist@lerum.se

0302-52 14 84

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Barbro Ahlberg

Kultur- och bibliotekschefBarbro Ahlberg

barbro.ahlberg@lerum.se

0302-52 14 72

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mina sidor

Språk